Набори меблів для передпокою
Сучасний ринок пропонує величезну кількість меблевих конструкцій. Особливу нішу серед них займають набори меблів для передпокою. Ця частина будинку є інтер'єрним запрошенням для всіх, хто переступає поріг. Тому дуже важливо, щоб гостей «зустрічали» затишний дизайн і приємна атмосфера. В умовах стандартної квартири це зробити досить просто, головне, подбати про оздоблення і підібрати відповідний комплект.
Як вибрати меблі для передпокою
Якщо у вас невелика площа, купити набір меблів у передпокій можна мінімальний. Він буде включати в себе компактну шафу, полички для взуття, вішалку і дзеркало. Останнє, крім своєї основної функції, також допоможе візуально розширити зону. Для більшої економії місця легко змонтувати акуратний стелаж у стіни. Нижню частину обладнати під взуттєву підставку, середню – оснастити гачками для ключів та одягу, а з верхньої – зробити відділ для головних уборів. У конструкції може бути присутнім міні-комод з висувними шухлядками для різноманітних дрібниць (щітки, рукавички, креми).
Власникам просторої квартири краще придбати вмістку шафу-купе. Вона буває корпусною (зі своїм каркасом) або вбудованою (не має стінок і стелі, створюється в ніші). Набір меблів для передпокою передбачає кутові, г-образні, чотирикутні, моделі у вигляді трапеції і навіть трикутника. Він може доповнюватися широким дзеркалом, тумбою, навісними і висувними полицями.
Магазини пропонують два види комплектів:
1. Класичний. Складається з компонентів стандартного розміру, які оформлені в одному стилі та не використовуються окремо.
2. Модульний. Включає в себе декілька елементів, з яких реально складати різні композиції або експлуатувати автономно. Це дає можливість власнику хоч кожен день міняти дизайн за власним розсудом.
Кілька слів про матеріали меблів для передпокою
Зазвичай набір меблів у передпокій має композитну основу. Виробники використовують деревостружкові та деревоволокнисті плити. Вони доступні за ціною і прості в обробці. Дерево використовується для виготовлення продукції елітного класу. Це вільха, ясен, дуб, береза, бук та інші сорти з підвищеною міцністю. Що стосується профілю, в продажі він зустрічається зі сталі та алюмінію. Останній переважає, оскільки не піддається корозії. Фасад нерідко декорують вітражами, вставками з бамбука, ротанга, гнутого скла.